
Staysman – Den Sjukaste Festen!
Staysman kommer til Stavanger lørdag 7. november, og skal fylle DNB Arena med sitt forrykende show «DEN SJUKASTE FESTEN». Sett av kvelden og gjør deg klar til noe av det villeste som kan fylle en konsertarena.
Etter å ha fylt Oslo Spektrum to ganger med sitt forrykende show så fant Staysman ut at det var på tide å bringe sirkuset til Stavanger. Nå kommer en opplagt og klokkeklar Staysman til oss! Han er kjent for å by på seg selv og alltid gi publikum en intens opplevelse! Her blir det et massivt pyroshow sammen med alt annet som skal til for å løfte stemningen i taket. Hit katalogen er kjent og her får du samtlige servert på løpende bånd.
Når Staysman går på scenen, vet publikum én ting: det blir fest. Med en unik evne til å kombinere humor, selvironi og allsangvennlige hits har han blitt en av Norges mest folkekjære artister.
På scenen er Staysman kjent for å gi 120 % energi, høy allsangfaktor og et show der publikum alltid er en del av festen. Enten det er klubbscene, bygdefest eller stor festival, leverer han en konsert full av humor, nostalgi og ren feststemning.
Men Staysman er ikke bare artist – han har også blitt en av Norges mest synlige TV-profiler. Gjennom årene har Staysman vært en gjenganger på norsk TV, både som deltaker, finalist og programleder: Paradise Hotel, Robinson, Skal vi danse, Farmen, Allsang på grensen, på villspor med Monsen, MGP og sist nå kom han sterkt ut av «16 uker i helvete»
Det er duket for en helaften helt utenom det vanlig med Staysman. Velkommen til DNB Arena
Nyttig informasjon:
Dørene åpner kl. 18:30
Konsertstart kl. 20:00
Aldersgrense – 18 år, mindreårige MÅ være i følge med en edru voksen over 25 år. Nedre aldersgrense 15 år.
Billettsalget starter fredag 20.mars kl.09:00.

Takk for dansen, Hansen! EKSTRA

Takk for dansen, Hansen! UTSOLGT

Staysman til Stavanger!
